סמוראי-דו

התקשרו עכשיו 0733744231

סניף ראשון לציון

מרכז אימונים של האגודה

סניף חביב

קבוצת ג'ודו מבוגרים

מאמן יבגני קלושין – מדריך ג'ודו מוסמך, חגורה שחורה

ימי פעילות:

יום ו'- 15:00-16:00

יבגני קלושין054-6516252

קבוצת בנות

מאמנת דנה שוורצמן – מדריכה מוסמכת, חגורה שחורה

ימי פעילות:

יום ג'- 16:30-17:30

יום ו'- 14:00-15:00

דנה שוורצמן052-6496016

כתובת: אחד העם 7, ראשל"צ (אולם ספורט ביה"ס חביב)

טל' משרד- 03-9503998

קבוצות ילדים

מאמן ודים קוזמינסקי – מאמן  מוסמך, חגורה שחורה דאן 2

ימי פעילות- קבוצות ילדים- ימי א' ו-ד'

קב' 5- 15:45-16:30 (כיתה ב')

קב' 4- 16:30-17:15 (כיתה א')

קב' 2א'- 17:15-18:00 (גן-4-יום ראשון)

קב' 2ד'-17:15-18:00 (גן-4-יום רביעי)

קב' 3- 18:00-18:45 (גן חובה 5)

קב' 6- 18:45-19:45 (כיתות ג' ד')

ימי שלישי 18:00-18:45 (גיל 3)

ודים קוזמינסקי (מאמן ילדים) – 050-3328686

 

מאמן יורי שולגה – מדריך מוסמך, חגורה שחורה דאן 1

ימי פעילות- קבוצת ילדים – ב' ו-ה'

קב' 1- 18:00-18:45 (גיל 5-6)

קב' 2- 18:45-19:30 (גיל 7-8)

יורי שולגה (מאמן ילדים) – 054-2174515

קבוצות ג'ודו תחרותי

מאמן ראשי פבל מוסין – מאמן ג'ודו בכיר, חגורה דאן 4

עוזר מאמן טל בורודין – מדריך מוסמך, חגורה דאן 1

ימי פעילות- ב' ו-ה'

קב' 1- 16:00-17:15 (גיל 9-10)

קב' 2- 17:15-18:30 (גיל 11-13)

קב' 3- 18:30-19:30 (גיל 8-9)

קב' 4- 19:30-21:30 (13 ומעלה)

פבל מוסין (מאמן ראשי)- 052-2649774

סניף גן נחום

כתובת: תמר אבן 9, ראשל"צ (היכל הספורט העירוני)

מאמנת אליס שלזינגר – מאמנת בכירה מוסמכת, חגורה שחורה דאן 3

עוזר מאמן מתן ארהבור – מדריך מוסמך, חגורה שחורה דאן 1

ימי פעילות א', ב' ו-ה'

יום א' (פעם בשבוע)- 17:00-17:45 (גיל 4)

ימי ב' ו-ה':

קב' 1- 16:30-17:15 (גיל 7-9)

קב' 2- 17:15-18:00 (גיל 5-7)

קב' 3 (שלוש פעמים בשבוע)- 18:00-19:00 (גיל 9 ומעלה) + יום א' 16:00-17:00

אליס שלזינגר054-5203551

סניף שלמון

כתובת: שנקין 16, ראשל"צ (אולם ספורט ביה"ס שלמון)

מאמן פיטר פלצ'יק – מאמן מוסמך, חגורה שחורה דאן 1

עוזר מאמן ליאור בורודין – מדריך מוסמך, חגרה שחורה דאן 1

ימי פעילות ב' ו-ה'
קב' 1- 16:00-16:45 (כיתות ג'-ד')
קב' 2- 16:45-17:30 (א'-גן חובה)
קב' 3- 17:30-18:15 (ילדי גן)
קב' 4- 18:15-19:15 (כיתות ה' ומעלה)

שרונה – אחראית חוגים – 052-2781563

פיטר פלצ'יק054-6610948

סניף רביבים

כתובת: האחד עשר פינת כתריאל, ראשל"צ (מרכז קהילתי רביבים)

מאמן איתי דבח – מדריך מוסמך, חגורה שחורה דאן 1
ימי פעילות ב' ו-ה'
קב' 1- 16:00-16:45 (כיתה ג' ומעלה)
קב' 2- 16:45-17:30 (כיתות א'- ב')
קב' 3- 17:30-18:15 (גן מתקדמים)
יום ג'
קב' 4- 17:00-17:45 (גן טט חובה)
קב' 5- 17:45-18:30 (גן חובה)
פרוייקט בנות-18:30-19:30 (כיתה ג' ומעלה)
איתי דבח054-5828256

סניף ידלין

כתובת: הירקון 4, ראשל"צ
מאמן יורי שולגה – מאמן מוסמך, חגורה שחורה דאן 1
ימי פעילות א' ו-ד'
קב' 1- 18:00-18:45 (4-6)(180)
קב' 2- 18:45-20:15 (7 ומעלה)(210)
יורי שולגה054-2174515

סניף איתמר (רמת אליהו)

כתובת: אבא הלל סילבר 2, ראשל"צ (מתנ"ס רמת אליהו)
מאמן מרק אייזנברג – מדריך מוסמך, חגורה שחורה דאן 1
ימי פעילות ב' ו- ה'
קב' 1- 16:30-17:30 (6-10)
קב' 2- 17:30-18:15 (4-6)
מרק אייזנברג052-7243552
מתנ"ס- 03-961-51330