סמוראי-דו

התקשרו עכשיו 0733744231

סניף ראשון לציון

מרכז אימונים של האגודה

סניף חביב

כתובת: הרב סיבהי 8, ראשל”צ

טל’ משרד – 03-9503998

קבוצת גודו מבוגרים

מאמן יבגני קלושין – מדריך ג’ודו מוסמך, חגורה שחורה דאן 1

מאמן ודים קוזמינסקי – מאמן מוסמך, חגורה שחורה דאן 2

ימי פעילות:

  • יום ג’19:00-20:00
  • יום ו’15:00-16:00

יבגני קלושין054-6516252

ודים קוזמינסקי050-3328686

קבוצת בנות

מאמן אנדרי קרילוב – מדריך מוסמך, חגורה שחורה דאן 1

ימי פעילות (70 ₪ לחודש):

  • יום ג’16:30-17:30
  • יום ו’14:00-15:00

אנדרי קרילוב – 052-3926637

איגרוף קלאסי – חביב

מאמן – אלכס שנדלין

ימי פעילות:

  • יום א’,ג’, ד’20:00-21:30 (גיל 14- ומעלה)
  • יום א’ ו-ד’19:00-20:00 (גיל 9-13)

אלכס שנדלין – 050-4429760

קבוצות ילדים

מאמן ודים קוזמינסקי – מאמן  מוסמך, חגורה שחורה דאן 2

ימי פעילות- קבוצות ילדים- ימי א’ ו-ד’

  • קב’ 5 – 16:00-16:45 (כיתה ב’)
  • קב’ 3א’16:45-17:30 ( גן חובה -5- יום ראשון)
  • קב’ 2ד’16:45-17:30 (גן-4-יום רביעי)
  • קב’ 2א’ – 17:30-18:15 (גן-4-יום ראשון)
  • קב’ 3ד’17:30-18:15 (גן חובה -5- יום רביעי)
  • קב’ 418:15-19:00 (כיתה א’)
  • קב’ 619:00-20:00 (כיתות ג’-ד’)
  • קב’ 1 – כיתות א’+ב’:
  • יום ג’ – 18:15-19:00
  • יום ו’ – 14:00-14:45

ודים קוזמינסקי (מאמן ילדים) – 050-3328686

 

מאמן יורי שולגה – מדריך מוסמך, חגורה שחורה דאן 1

ימי פעילות- קבוצת ילדים – ב’ ו-ה’

קב’ 219:00-19:45 (גיל 4-7)

יורי שולגה (מאמן ילדים) – 054-2174515

קבוצות גודו תחרותי

מאמן ראשי פבל מוסין – מאמן ג’ודו בכיר, חגורה דאן 4

ימי פעילות- ב’ ו-ה’

  • קב’ 116:00-17:00 (גיל 7-10)
  • קב’ 217:00-18:00 (גיל 11-12)
  • קב’ 318:00-19:30 (גיל 12-15)
  • קב’ 419:30-21:30 (15 ומעלה)

פבל מוסין (מאמן ראשי)- 052-2649774

סניף גן נחום

כתובת: תמר אבן 9, ראשל”צ (היכל הספורט העירוני)

מאמנת אליס שלזינגר – מאמנת בכירה מוסמכת, חגורה שחורה דאן 2

עוזר מאמן – קים קמחי – מאמן מוסמך, חגורה שחורה דאן 1

ימי פעילות:

יום א’

  • קבוצה 515:45 – 16:45– כיתות ה’ ומעלה
  • קבוצה 316:45 – 17:30– כיתות א’-ב’
  • קבוצה 1א’17:30 – 18:15– טרום חובה (פעם בשבוע)

יום ב’

  • קבוצה 515:45 – 16:45 – כיתות ה’ ומעלה
  • קבוצה 1ב’17:30 – 16:45 – טרום חובה (פעם בשבוע)
  • קבוצה 217:30 – 18:15 – גן חובה
  • קבוצה 418:15 – 19:00 – כיתות ג’-ד’

יום ה’

  • קבוצה 515:45 – 16:45 – כיתות ה’ ומעלה
  • קבוצה 316:45 – 17:30 – כיתות א’-ב’
  • קבוצה 2 17:30 – 18:15 – גן חובה
  • קבוצה 418:15 – 19:00 – כיתות ג’-ד’

אליס שלזינגר054-5203551

קים קמחזי – 052-3964747

סניף שלמון

כתובת: שנקין 10, ראשל”צ (אולם ספורט ביה”ס שלמון)

 מאמן:   מתן ארהבור – מאמן מוסמך, חגורה דאן 1

‘ימי פעילות א’ ו-ד’

  • קב’ 116:00-17:00 (כיתות ג’ ומעלה)
  • קב’ 217:00-17:45 (כיתות א’-ב)
  • קב’ 3א’ 17:45-18:30 (גן-4 – יום א’)
  • קב’ 3ד’ 17:45-18:30 (גן-5 – יום ד’)

שרונה – אחראית חוגים – 052-2781563

מתן ארהבור054-6498560

סניף רביבים

כתובת: האחד עשר פינת כתריאל, ראשל”צ (אולם ספורט ביה”ס רביבים)

מאמן – רסיאל רייאס – מדריך מוסמך, חגורה שחורה דאן 1

ימי פעילות ב’ ו-ה’

  • קב’ 116:00 – 16:45 (כיתה ד’-ו’)
  • קב’ 216:45 – 17:30 (כיתות א’- ג’)
  • קב’ 3ב’ 17:30 – 18:15 (טרום חובה – 4 – יום שני)
  • קב’ 3ה’17:30 – 18:15 (חובה – 5 – חמישי)

רסיאל רייאס – 054-5972085

סניף ידלין

כתובת: הירקון 4, ראשל”צ
מאמן יורי שולגה – מאמן מוסמך, חגורה שחורה דאן 1
ימי פעילות א’ ו-ד’
קב’ 1- 18:00-18:45 (4-6)(180)
קב’ 2- 18:45-20:15 (7 ומעלה)(210)
יורי שולגה054-2174515

סניף כרמים

כתובת: היין 2, ראשל”צ
מאמן – דניאל קלמיקוב – מדריך מוסמך, חגורה שחורה דן 1
ימי פעילות: א’ ו-ג’

  • קב’ 117:45 17:00 – (כיתות א’-ג’) (220)
  • קב’ 217:45 – 18:30 (גן חובה) (220)
  • קב’ 3 18:30 – 19:30 (כיתות ד’-ו’) (250)


יום פעילות: ה’ (חד שבועי)

  • קב’ 117:4517:00 – (טרום חובה) (160)
  • קב’ 217:45 – 18:30 (גן חובה) (160)

דניאל קלמיקוב – 054-2400274

סניף נאות שקמה

כתובת: רחוב בר לב 8, ראשל”צ

מאמן – נאור חן – מאמן ג’ודו מוסמך, חגורה שחורה דאן 2

ימי פעילות:

גנים (חד שבועי) (160)

  • יום ג’17:00-17:45

כיתות א’-ב’ (220)

  • יום ג’17:45-18:30
  • יום ה’18:00-18:45

כיתות ג’-ו’ – (220)

  • יום ג’ 18:30-19:30
  • יום ה18:45-19:45

טל’ מרכז – 03-9512869

נאור חן – 050-3792200

סניף פרס נובל

כתובת: הנרי קיסינג’ר 5, ראשל”צ

מאמן – נאור חן – מאמן ג’ודו מוסמך, חגורה שחורה דאן 2

ימי פעילות:

גנים (חד שבועי) (160)

  • יום א’17:00 – 17:45

חט”צ – א’ (220)

  • יום א’17:00 – 17:45
  • יום ד’17:00 – 17:45

כיתות ב’-ד’ (220)

  • יום א’18:00 – 19:15
  • יום ד’17:45 – 18:30

כיתות ז’-ט’ (290)

  • יום א’19:15 – 20:45
  • יום ד’ 18:30 – 20:00

נאור חן – 050-3792200

סניף קריית ראשון

כתובת: רח’ ההרדוף 5, ראשל”צ

מאמן – נאור חן – מאמן ג’ודו מוסמך, חגורה שחורה דאן 2

ימי פעילות:

גן טרום חובה(חד שבועי) (160)

  • יום ב17:00 – 17:45

גן חובה- (חד שבועי) (160)

  • יום ב’17:45 – 18:30

כיתות א’-ב’ (220)

  • יום ב’18:30 – 19:15
  • יום ה’16:45 – 17:30

כיתות ג’-ד’ (250)

  • יום א’ 16:00 – 17:00
  • יום ד’15:45 – 16:45

כיתות ה’-ו’ (250)

  • יום א’15:30 – 16:30
  • יום ד’15:30 – 16:30

נאור חן – 050-3792200

סניף בארי

כתובת: כצנלסון 26 ראשל”צ

מאמן – קים קמחזי – מאמן מוסמך, חגורה שחורה דאן 1

ימי פעילות: א’ ו-ד’

  • קב’ 216:00 – 16:45 (כיתות א’-ב’-ג’)
  • קב’ 316:45 – 17:30 (גן חובה)
  • קב’ 4א’17:30 – 18:15 (ט.חובה – יום א’)
  • קב’ 4ד’17:30 – 18:15 (ט.חובה – יום ד’)
  • קב’ 118:15 – 19:00 (כיתות כיתות ד’ ומעלה)

קים קמחזי – 052-3964747