סמוראי-דו

התקשרו עכשיו 0733744231

פרויקטים

סמוראי-דו

פרויקטים

ליקוי ראיה

השנה התקבלה החלטה של צוות המאמנים לקבל בקבוצות רגילות ילדים עם ליקוי ראיה כבדים . ברוב הסניפים המאמנים מאמנים בליווי מדריך צמוד מה שמאפשר מעקב וליווי יותר פרטני בילדים עם ליקוי ראיה. היה לנו מאוד חשוב לא להפריד את הילדים האלה לקבוצה נפרדת, אלא לשלב אותם בקבוצות רגילות.

פרויקט אתנה

פרויקט ממלכתי ומסובסד. מטרת הפרויקט חשיפה וגיוס ילדות לספורט עממי ותחרותי. במועדוננו קיימים קבוצת בנות בלבד, בהדרכת מאמנות מוסמכות! בפרויקט זה אנו חושפים בנות לפעילות הג’ודו, מגייסים אותם לפעילות סדירה באימונים בקבוצות רק לבנות. אנו משתדלים שבכל סניף בו פועל הפרויקט יאמנו נשים. אנו לא חולקים את הדעה שענף ג’ודו הוא ענף אך ורק גברי… ג’ודו יתרום רבות להתפתחות ילדה (בדיוק כמו להתפתחות של ילד),ייתן בסיס רחב של הגנה עצמית,ויפתח אופי ויכולת להתמודד במצבי לחץ.

פרויקט פרחי ספורט

הפרויקט מנוהל ומסובסד על ידי מנהל הספורט דרך עיריות מקומיות. מטרת הפרויקט – חשיפת הענף והגדלת כמות הפעילים בספורט במדינת ישראל.
הפרויקט מיועד לילדים/ות בכיתות ה’ – ו’. ילדים נרשמים לקבוצות ג’ודו רגילות כמו בכל קבוצה רגילה אך בתשלום מסובסד (התעריפים לפי אזור מגורים, נע בין 30 – 100 ש”ח לחודש).
בנוסף לאימוני ג’ודו שיגרתים, הילדים יחשפו לפעילויות ספורט נוספות באירועים המאורגנים על ידי מנהל הספורט (אירועים ארציים), אירועים אזוריים (המאורגנים על ידי איגוד הספורט ) ואירועים מקומיים (המאורגנים על ידי המועדון עצמו).

פרויקט עולים חדשים

מועדוננו מפעיל קבוצות של ילדים עולים חדשים (שנה ראשונה בארץ) במחיר מסובסד – 10 % מהעלות המחיר באותו סניף. הפרויקט מסובסד על ידי המועדון ומטרתו לאפשר לכל השכבות הסוציאליים (ופה זה עולים חדשים) להשתתף בחוג ג’ודו. כמובן שבשנה שנייה גם יינתנו הנחות משמעותיות.